References

AUSTRALIAN GOVERNMENT 
AUSTRALIAN TRADE COMMISSION

REFERENCJE

Z usług transportowych firmy World System Packet Maya Joanna Thienel Biuro Radcy Handlowego Ambasady Australii korzysta od 1 lipca 2009 roku.

Po złych doświadczeniach z firmą, z usług której wcześniej korzystaliśmy współpraca z Panią Mayą Joanną Thienel przywróciła wiarę w rzetelność usługodawców. Szybkość oraz jakość realizacji usług jest na najwyższym poziomie. Przyjmowanie zleceń jest natychmiastowe i z góry znana jest cena jak i termin realizacji.

Nawet w sytuacji, kiedy dane odbiorcy były przez nas niedokładnie podane otrzymaliśmy telefon z informacją oraz upewnieniem się co do danych i przesyłki zawsze zostały dostarczone. Zawsze mam pewność, że pracownicy firmy World System Packet dołożą wszelkich starań by rzetelnie zrealizować zlecenie.

Dla mnie, jako osoby odpowiedzialnej za wybór firm z usług, których korzystają pracownicy naszej organizacji, jest bardzo ważne, aby firma rzetelnie wywiązywała się ze swoich zobowiązań gdyż to wpływa na ocenę mojej pracy. Ze względu na profil naszej działalności, czyli pomoc w kontaktach handlowych między Australią a Centralną i Południowowschodnią Europą jest bardzo istotne, aby dokumenty i próbki były dostarczane szybko i bezpiecznie i w ustalonym terminie.

W oparciu o moje doświadczenie bez wahania polecam usługi firmy World System Packet.

Z poważaniem
A.P.
Business Manager Finance & Administration

Dokument referencyjny w/w organizacji znajduję się w naszej firmie i jest udostępniony do wglądu klientom